Podporujeme

SPECIFIC Summer AGI cup 2014 - 28.06.2014 & Královské tlapkování III. - 29.6.2014

SPECIFIC Summer AGI cup

Na opakované přání účastníků našich předešlých aktivit jsme uspořádali jedinečnou dvoudenní akci s názvem Sedlecký AGI víkend.

Soutěžící si mohli vybrat a přihlásit se na :

sobotu 28.06.2014: SPECIFIC Summer AGI cup 2014                                                                                                        ( oficiální závody agility pod Klubem agility ČR )

a/nebo

neděle 29.06.2014: Královské tlapkování III                                                                                                              ( neoficiální závody pro ty, kteří nemají výkonnostní průkaz )

 

V sobotu se závodů zúčastnilo 90 soutěžících, v neděli ještě o 20 účastníků více. Tak jak se na začátek léta sluší, počasí bylo nádherné. A těm, kterým bylo teplo, připravili organizátoři „koupací nádrž“ J, která se moc osvědčila. Všichni zúčastnění se bili jako lvi jak s překážkami, tak s časem. Ti nejlepší vystoupali na stupně vítězů a byli odměněni… páníčkové vínkem ( jak se na jižní Moravu sluší a patří ) a pejskové kvalitními krmivy z Dánska SPECIFIC®.

Večer jsme si všichni poseděli u ohně, opekli si párky a chleba, zapili to pivkem ( někdo i něčím tvrdším) a krásně a dlouho jsme i zapívali. V neděli závody pokračovaly a opět bylo na co koukat. Pozdě odpoledne nás sice trošku zchladila veliká bouře, ale nakonec vše dobře dopadlo.

… a už se všichni těšíme na příští rok.

 

Všem lidičkám, kteří pomáhali i závodili  děkuje

Vlašic Petr, předseda Flying Paws Sedlec