Podporujeme

Podpálavská drkotačka III. – 15.3.2014

Podpálavská drkotačka III. - 2014

V sobotu 15. března se konal další úspěšný ročník Podpálavské drkotačky v hale Hlavenka v Mikulově, který tentokrát nekončil sezónu závodů, ale naopak byl jedním ze zahajovacích.

Letošní ročník Podpálavské drkotačky navštívilo o čtvrtinu více účastníku než předchozí ročník, v chladné sobotní ráno bylo připraveno na závody celkem 91 týmů (35 týmů LA - z toho 15 psů a 20 fen; 18 týmů MA z toho 8 psů, 10 fen a 40 týmů SA - z toho 12 psů SA a 28 fen), což svědčí o velké oblíbenosti tohoto zimního agility závodu.

Rozhodčím byl pan Petr Dostál, stejně jak v předchozím ročníku, který připravil pěkné běhavé parkury. Byly připraveny tři běhy – jumping, agility a zkouška pro přestup do vyšší výkonnostní skupiny. Oceněni byli nejen vítězové na prvních třech místech v kategoriích „small“, „medium“ a „large“, ale nakonec i „Nejlepší pes“ a „Nejlepší fena“ v každé velikostní kategorii.

Pro vítěze byly připraveny opravdu hodnotné ceny včetně pohárů a medailí. Ostatně už vstupní balíčky účastníky rozhodně potěšily, jelikož na letošních závodech se podílelo velké množství sponzorů. Velký dík patří společnosti Cymedica a jejím krmivům SPECIFIC®.

Organizátoři Jumpingdogs

 

Fotky z akce si lze prohlédnout na: http://jumpingdogs.cz/zazitky/2014/213-podpalavska-drkotacka-iii