Podporujeme

Klubová výstava WDK - Wolfhound Klub

Klubová výstava WDK – Wolfhound Klub  – Konopiště , 21.9.2013

se zadáváním titulu “Vítěz Konopiště 2013“                        

 

Další letošní klubová výstava zástupců největšího psího plemene – vlkodavů  se konala v sobotu 21.září na zámku Konopiště,  resp. v podzámčí na prostorné louce vedle Myslivny. Akce se zúčastnilo 74 zástupců plemene vlkodav.  Na této klubové výstavě se zadával titul “Vítěz Konopiště 2013”. Hlavním sponzorem byla společnost Cymedica se svým exklusivním produktem –  krmivy a klinickými dietami SPECIFIC® z Dánska.

Rozhodování se ujal byl pan Frederic Maison z  Francie (Chs. Grand Chien de Culann), který velmi přísně zhodnotil všechny přítomné jedince a to ve výstavních třídách: Puppy 4 – 6 měsíců, Dorostu 6 – 9 měsíců, Mladých 9 – 18 měsíců, Mezitřída 15 – 24 měsíců, Otevřená od 15 měsíců, Pracovní od 15 měsíců, Vítězů od 15 měsíců, Veteránů od 8 let, Excellent C.I.B nebo Šampion WDK

Mimo „klasické“ tituly a čekatelství  hodnotil také další soutěže jako: Nejlepší pár psů,  Nejlepší chovatelskou skupinu a kategorii Dítě a pes….

Obloha se na nás sice mračila, ale trvale pršet nezačalo a tak vše proběhlo tak, jak jsme si přáli. Věříme, že všichni byli spokojeni , děkujeme za hojnou účast a  těšíme na další akci našeho klubu.

Za organizátory, Romana Vraná