Podporujeme

Burčákcup 2013 - Jumpingdogs

Agility areál v Lednici - Nejdku navštívilo na svatého Václava, tedy 28.9.2013,  bezmála 120 závodníků, aby zde mohli společně se svými psími parťáky odstartovat první ročník Burčákcupu, tj. závodu, který se konal přesně rok po slavnostním otevření agility cvičiště. Soutěžilo se v klasických disciplínách jako je tuneliáda, jumping a agility. Návštěvníci z řad veřejnosti tak mohli shlédnout nevšední sportovní aktivitu.

Celým dnem se prolínala přátelská atmosféra, ke které velkým dílem přispělo nádherné slunečné počasí, pohodoví závodníci a výborná organizace.  I přes nezvykle velké pole startujících se členům Jumpingdogs podařilo připravit nejen zajímavé parkury a dobré zázemí, ale i jak sám název akce napovídá nějaké “to“ občerstvení.  Díky podpoře všech sponzorů mohli být ti nejlepší odměněni hodnotnými cenami.

Jsme rádi, že jsme mohli přivítat v našem krásném regionu agility nadšence nejen z celé České republiky, ale i Slovenska. Pozitivní ohlasy účastníků nás již dnes motivují k přípravě dalšího ročníku, uvedl za Jumpingdogs Radim Šuldes.

Velké poděkování samořejmě patří všem sponzorům. A už nyní se těšíme na další rok....

......za organizátory Ing. Stanislav Čechlovksý