Pamlsky

SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats - Kostičky

CT-HY

Indikace:

  • Psi s nežádoucími reakcemi na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobujícími kožní a/nebo trávicí potíže.
  • Psi s trávicími problémy např. průjmem, zvracením a plynatostí, které jsou vyvolané malabsorpcí, maldigescí, EPI, akutní gastroenteritidou nebo IBD.
  • Zdraví psi všech plemen v každém věku.

 2016 CT-HY

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_227

 

Hydrolyzovaná bílkovina z lososa je vysoce stravitelná a málo alergenní.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_228

 

Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních pamlsků. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_229

 

Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_229

 

100% recyklovatelný obal.

 

 

 

 

 

Doplňující informace

  • SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats je vyroben pouze z několika málo surovin, které jsou použity též ve SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergen Management a SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus. Proto mohou alergičtí psi, kteří tolerují krmivo SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management a SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus bez obav dostávat SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats.

 

Obsah živin

 

 CT-HY2

 

 

Složení

Rýže, rýžová bílkovina, vepřový tuk, minerály, hydrolyzovaná bílkovina z lososa (pod 10 000 daltonů), prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, extrakt z rozmarýnu. S přírodními antioxidanty (tokoferoly a vitamín C). Pamlsky neobsahují žádná umělá barviva nebo zchutňovadla.

 

 

Denní krmná dávka v gramech

Tento hypoalergenní pamlsek SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats je doplňkem stravy při ošetřování psa nebo se používá jako odměna. Množství nemá překročit 10% denního energetického příjmu psa, aby pes nezačal trpět nadváhou. Snižte denní dávku krmiva podle množství podaných pamlsků. Psi musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě.
V níže uvedených tabulkách je uvedeno, o jaké množství krmiva v gramech by některé vybrané diety SPECIFIC™ měly být sníženy při podávání 5 kusů hypoalergenního pamlsku SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats.

 

 

CT-HY1.1

 

CT-HY1.2

 

CT-HY1.3