Pamlsky

SPECIFIC™ CT-H Healthy Treats

CT-H

Indikace:

  • Pochoutka pro zdravé psy všech plemen bez rozdílu věku.
  • Pochoutka, kterou lze podávat i během redukce váhy a pro udržení ideální tělesné hmotnosti.
  • Pochoutka, kterou lze podávat i při diagnostikované cukrovce (diabetes mellitus).

 

2021 CT-H

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

Vysoký podíl vlákniny snižuje energetickou hustotu a podporuje udržení optimální váhy.

 

            

 

 

       Specific Handbook pdf8_img_220

Nízký obsah tuku snižuje energetickou hustotu a podporuje udržení optimální váhy.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

Podpora zdravého chrupu a svěžího dechu. Hexametafosfát pomáhá předcházet zubnímu kameni vazbou vápníku ve slinách, díky čemuž dochází k prevenci kalcifikace plaku. Extrakt ze zeleného čaje, eukalyptový olej a petrželkový prášek podporují svěží dech.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

100% recyklovatelný obal.

 

            

 

 

Doplňující informace          

 

  • Psi bývají často obézní kvůli tomu, že je majitelé příliš „rozmazlují“. Jako prevence rozvoje nadváhy je proto doporučováno, aby byl denní příděl krmiva snížen v závislosti na množství podávaných pochoutek.
  • Obsah složitých cukrů a vysoký podíl vlákniny napomáhá postupnému uvolňování glukózy z pochoutky. Díky tomu je SPECIFIC™ CT-H Healthy Treats vhodný i pro psy s cukrovkou (diabetes mellitus).

 

 

Obsah živin 

 

CTH2

 

Složení

Pšenice, rybí moučka, kukuřičná bílkovina, řepná dužina, minerální látky (včetně 2% hexametafosforečnanu sodného), hydrolyzovaná živočišná bílkovina, prášková celulóza, vaječný prášek, vitamíny a stopové prvky, rybí olej, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z granátového jablka, brusinkový extrakt, petrželový prášek, eukalyptový olej, methionin, threonin, extrakt z rozmarýnu. S přírodními antioxidanty (tokoferoly a vitamín C). Pamlsky neobsahují žádná umělá barviva nebo zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka

Tento pamlsek SPECIFIC™ CT-H Helthy Treats je doplňkem stravy při ošetřování psa nebo se používá jako odměna. Množství nemá překročit 10% denního energetického příjmu psa, aby pes nezačal trpět nadváhou. Snižte denní dávku krmiva podle množství podaných pamlsků. Psi musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě.

 

 

CTH1