Pamlsky

SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats

FT-H

Indikace:

  • Pamlsky pro zdravé kočky všech plemen a věku.
  • Pamlsky FT-H jsou vhodné také pro kočky s ledvinovým nebo srdečním selháním nebo urolitiázou, které jsou krmeny speciálními dietami určenými pro jejich diagnózu.

 

2021 CT-H

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

Bohaté na obsah čerstvých ryb pocházejících z certifikovaných udržitelných zdrojů.

 

            

 

 

       Specific Handbook pdf8_img_220

Receptura je bez obilovin.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

5,2 kJ (1,3 kcal) v jednom pamlsku.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_219

 

100% recyklovatelný obal.

 

            

 

 

Doplňující informace          

 

  • Nízká hladina bílkovin, fosforu, vápníku, hořčíku a sodíku umožňuje použití SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats i pro kočky s nedostatečností ledvin nebo srdce nebo s urolitiázou. Pokud kočka dostane v pamlscích maximálně 10% denní energetické potřeby, neohrozí to pozitivní účinek speciálních diet používaných při konkrétní diagnóze.
  • SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats jsou křupavé pamlsky s krémovou náplní uprostřed.

 

 

Obsah živin 

 

CTH2

 

Složení

Sušené sladké brambory, čerstvé ryby, sušená cizrna, hrachový škrob, hrachová bílkovina, drůbeží tuk, sušený hrách, prášková celulóza, jaterní moučka, slunečnicový olej, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, rybí olej. Neobsahuje žádné přidané umělé antioxidanty, barvy nebo zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka

Tento pamlsek SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats je doplňkem stravy při ošetřování kočky nebo se používá jako odměna. Množství nemá překročit 10% denního energetického příjmu, aby kočka nezačala trpět nadváhou. Snižte denní dávku krmiva podle množství podaných pamlsků. Kočky musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě.

V níže uvedené tabulce je uvedeno, o jaké množství krmiva v gramech by některé vybrané diety SPECIFIC™ měly být sníženy při podávání 5 kusů pamlsku SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats.

 

 

CTH1