Krmiva - klikněte na produkt pro více info

SPECIFIC™ CXD-XL Adult Large & Giant Breed (>25 kg)

CXD-XL

Indikace:

  • Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy velkých a obřích plemen (> 25 kg) ve věku 1-6 let (velká plemena) a 1-5 let (obří plemena).

ikony2

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva
             

Specific Handbook pdf8_img_92

 

Kompletní, vyvážené krmivo s přiměřeným obsahem energie, odpovídající potřebám dospělých jedinců velkých a obřích plemen psů, které napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti.

 

 

 Specific Handbook pdf8_img_93

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti.

 

 

            

Specific Handbook pdf8_img_94

 

Řepná dřeň je zdrojem fermentovatelné vlákniny a podporuje tak střevní mikroflóru a správnou funkci střev.

 

               


           Specific Handbook pdf8_img_95

 

Taurin a L-karnitin podporují funkci srdeční svaloviny.

 

 

            

Doplňující informace           

  • Do krmiva byl přidán L-karnitin. L-karnitin přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spalování tuků a chrání svalovou hmotu. V kombinaci se sníženým obsahem energie v krmivu napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti psa.
  • Velikost granulí je přizpůsobena velikosti psů velkých a obřích plemen tak, aby bylo stimulováno žvýkání, prodloužila se doba příjmu krmiva a předešlo se hltání potravy.
  • Pro březí a kojící feny velkých a obřích plemen je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed nebo CPW Puppy All Breeds.
  • Pro psy velkých plemen starší 6 let a psy obřích plemen starší 5 let věku je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CGD-XL Senior Large & Giant Breed nebo CGW Senior All Breeds.

 

Obsah živin

CXD-XL2

Složení
Pšenice, kukuřičná bílkovina, bílá rybí moučka, řepná dřeň, vepřový tuk, kukuřice, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, minerální látky, rybí olej, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), sušené vejce, lyzin, psyllium, methionin, threonin, tryptofan, taurin, L-karnitin, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

 CXD-XL1