Krmiva - klikněte na produkt pro více info

SPECIFIC™ CAD Adult Active

CAD

Indikace: 

  • Zvýšená aktivita, fyzická a psychická zátěž, rekonvalescence po onemocnění a chirurgických zákrocích, anorexie, kachexie, stres (metabolický).

CAD ikony

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva               

 

Specific Handbook pdf8_img_182

Zvýšený obsah energie a tuků spolu s vysokou stravitelností krmiva umožňuje snížení objemu denní krmné dávky, což je výhodou u psů se zvýšenými energetickými požadavky. Vyvážené složení krmiva splňuje nároky velmi aktivních psů a obsah vysoce kvalitních bílkovin podporuje zachování a rozvoj svalové hmoty.

 

Specific Handbook pdf8_img_183

 

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kloubů, kůže a srsti.

 


Specific Handbook pdf8_img_184

Obsahuje β-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.

 

 

   Specific Handbook pdf8_img_185

Vysoký obsah energie a vyvážené složení krmiva spolu s vysokou stravitelností urychluje opětovné nabytí tělesné hmotnosti během rekonvalescence.

 

 

Doplňující informace

  • Zvýšený obsah tuků v krmivu SPECIFIC™ CAD Active vede ke zvýšení koncentrace volných mastných kyselin v krevní plazmě. Tyto volné mastné kyseliny slouží jako pohotový zdroj energie pro psy se zvýšenou aktivitou.
  • Taurin a L-karnitin podporují funkci srdečního svalu psů. L-karnitin přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spalování tuků a chrání svalovou hmotu.
  • Do krmiva byl přidán vitamín C, který zajistí udržení potřebné hladiny vitamínu C v krevní plazmě i v období tréninku.
  • Zvýšená energetická denzita v krmivu SPECIFIC™ CAD Active umožňuje při relativně nízkých krmných dávkách úplné uspokojení energetických a živinových potřeb, což je výhodou během rekonvalescence nebo anorexie.
  • Koncentrované a vysoce stravitelné krmivo zajišťuje optimální příjem živin a menší objem výkalů.

 

Obsah živin

 

CAD2
 

Kontraindikace 

  • Psi s limitovanou aktivitou (a proto sníženými požadavky na přísun energie).
  • Psi s hyperlipidémií nebo pankreatitidou.

 

Složení

Vepřové maso, kukuřice, sušené vejce, slunečnicový olej, rýže, minerální látky, prášková celulóza, rybí olej, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), psyllium, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 – glukanů).
Obsahuje přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

SPECIFIC™ CAD Active obsahuje velké množství tuků, doporučuje se proto na toto krmivo přecházet postupně během 5-7 dnů.

 

 

CAD1