Krmiva - klikněte na produkt pro více info

SPECIFIC™ FGW Senior

FGW

Indikace:

  • Kompletní krmivo pro zdravé kočky starší 8 let.
  • SPECIFIC™ FGW Senior podporuje dobrý zdravotní stav starších koček.

 

FGW ikony

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_576

 

Řízený obsah bílkovin a mírně snížená hladina fosforu a sodíku snižuje u starších koček zatížení ledvin a podporuje jejich funkci. Bílkoviny jsou vysoce biologicky hodnotné a poskytují kočkám dostatek esenciálních aminokyselin.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_577

 

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny s příznivým vlivem na zdraví kůže, srsti a kloubů u starších koček. Zvýšený obsah EPA a DHA má také příznivý vliv na funkci ledvin, krevní tlak a hladinu tuků v krvi.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_578

 

Mírně snížená hladina bílkovin a sodíku, zvýšená hladina citrátu draselného a průměrné pH 6.6 tlumí tvorbu kalcium oxalátových krystalů a podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_579

 

Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium má příznivý vliv na regulaci aktivity trávicího traktu

 

 

 

Doplňující informace

  • Výborně stravitelné a vyvážené krmivo poskytuje starším kočkám všechny živiny nezbytné pro jejich zdravý život.
  • Vysoce kvalitní a stravitelné bílkoviny, tuky a uhlohydráty jsou zárukou maximálního využití živin z krmiva při relativně menším objemu trusu.
  • SPECIFIC™ FGW Senior má vysoký obsah vitamínů A a E, které mají antioxidační schopnosti a neutralizují volné radikály.
  • Taurin je látka, která hraje v metabolismu důležitou roli. Je ne­zbytný pro normální funkci srdečního svalu. Zvýšený obsah taurinu a L-karnitinu v krmivu chrání u starších koček zdravé srdce a jeho funkci.
  • Kočkám, které jsou léčeny diuretiky, doplňuje zvýšený obsah vitamínů skupiny B a draslíku ve SPECIFIC™ FGW Senior ztráty těchto látek močí.

 

Obsah živin

2016 FGW

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace


Kontraindikace

  • Koťata, březí a kojící kočky.


Složení
Vepřové maso, rybí olej, ryba, slunečnicový olej, sušené vejce, minerální látky (včetně citrátu tridraselného), vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), kukuřice, psyllium, prášková celulóza, taurin, dextróza, xylóza, L-karnitin.
Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva ani zchutňovala. 

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

 

2016 FGW2