Klinické diety - klikněte na produkt pro více info

SPECIFIC™ FKW-P Kidney Support - Kapsičky

FKW-P

Indikace:

  • Chronická ledvinová nedostatečnost.
  • Jaterní nedostatečnost (s výjimkou cholestatických pacientů).
  • Urátová, oxalátová nebo cystinová urolitiáza.

 

FKW ikony

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_783

 

Snížením obsahu fosforu v dietě se předchází hyperfosfatémii a tím i progresi ledvinové nedostatečnosti.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_784

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny pomáhající zpomalovat progresi ledvinové nedostatečnosti. U koček se srdečním onemocněním mohou EPA a DHA přispět k udržení svalové hmoty, chuti k jídlu, optimálnímu krevnímu tlaku a k normální agregaci krevních destiček. Díky přídavku rybího oleje obsahuje SPECIFIC™ FKW-P Kidney Support mimořádně velké množství EPA a DHA.

 

 

Specific Handbook pdf8_img_785

Snížený obsah bílkovin v kombinaci s vysokou kvalitou těchto bílkovin snižuje u koček se selháním ledvin azotémii. U koček se selháním jater snižuje tato dieta pravděpodobnost vzniku hyperamonémie a jaterní encefalopatie. Vysoká kvalita bílkovin je zárukou toho, že kočka bude mít během podávání diety k dispozici dostatečné množství esenciálních aminokyselin.

 

 

Specific Handbook pdf8_img_787

Snížený obsah bílkovin v dietě snižuje výskyt oxalátů, cystinů a urátů v moči. Spolu s alkalickým pH moči je tak zabráněno precipitaci kalcium oxalátových, urátových a cystinových krystalů a to napomáhá k udržení zdravého močového traktu. Přidaný citrát draselný napomáhá udržet kalcium oxalát v roztoku.

 

 

Doplňující informace

  • Obsah mědi je v SPECIFIC™ FKW-P Kidney Support snížen, protože pacienti s onemocněním jater mohou mít problémy s vylučováním mědi.
  • Vysoký obsah draslíku v SPECIFIC™ FKW-P Kidney Support napomáhá udržet normální hladinu draslíku u koček s onemocněním ledvin.
  • Výjimečně dobrá chutnost SPECIFIC™ FKW-P Kidney Support zvyšuje šanci na to, že i při sníženém apetitu budou splněny nutriční požadavky zvířete.

 

Kontraindikace

  • Koťata, březí a kojící kočky.
  • Pacienti s cholestázou – v těchto případech je vhodné použít kr­mivo s redukovaným množstvím tuku (např. SPECIFIC™ FRD/ FRW Weight Reduction nebo SPECIFIC™ FXD Adult).
  • Kočky se struvitovou urolitiázou.

 

Obsah živin

2016 FKW

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

 

Složení

Kuřecí maso, vepřové maso, ryba, rybí olej, sušený vaječný bílek, slunečnicový olej, kukuřičný škrob, minerální látky (včetně citrátu tridraselného), prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), kvasnice, psyllium, taurin, chlorid amonný, L-karnitin, extrakt z rozmarýnu. Obsahuje přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C). Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.


Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb..

2016 FKW2