Klinické diety - klikněte na produkt pro více info

SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management

CDW all

Indikace

  • Potravní alergie nebo intolerance, která se obecně projevuje kožními nebo trávicími obtížemi.
  • Exokrinní pankreatická insufience (EP).
  • Nemoci trávicího traktu, jako je průjem, zvracení a plynatost.
  • Malabsorpce/maldigesce.

 

CDW ikony

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva


Specific Handbook pdf8_img_278

 

Dieta obsahuje omezený počet surovin -základem je jehněčí a rýže. Obě suroviny mají nízkou alergenitu a jsou proto ideálními složkami hyperalergenní diety.

 

 

 
Specific Handbook pdf8_img_279

 

Díky obsahu vysoce kvalitních a vysoce stravitelných složek je dieta výborně použitelná u pacientů s onemocněním tenkého střeva.

 

 

 
Specific Handbook pdf8_img_280

 

Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.

 

 

 

 

Doplňující informace

  • SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management je kompletní a vyvážená dieta pro dospělé psy, která obsahuje pouze velmi omezený počet surovin. Použití této diety je pro majitele pohodl­nější ve srovnání s přípravou domácí hypoalergenní diety.
  • Aby se zabránilo vzniku nežádoucích reakcí na krmivo, je nezbytné podávání pouze hypoalergenní diety s absolutním vyloučením ostatních potravin. Majitelé psů s potravinovou alergií mohou bezpečně odměnit svého psa kostičkami SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats.
  • Pro výživu pacientů s klinickými příznaky průjmu z tenkého stře­va je doporučeno rozdělit celkovou krmnou dávku na 3 – 5 porcí za den.
  • Exokrinní pankreatická insuficience se projevuje sníženou se­krecí pankreatických trávicích enzymů. Dieta SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management je snadno stravitelná a proto ideální pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. I přesto je doporučeno podávat krmivo spolu s preparáty pankreatických enzymů.

 

Kontraindikace

  • Mladá štěňata, březí a kojící feny. £ Psi s prokázanou hypersenzitivitou na jehněčí/rýži.

 

Obsah živin

2016 CDW

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

 

Složení
Jehněčí maso, rýže, slunečnicový olej, minerální látky, prášková celulóza, psyllium, vitamíny a stopové prvky.

Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

2016 CDW2