Kdo je CYMEDICA?

Společnost Cymedica spolupracuje se společností Dechra ve všech oblastech její působnosti a je výhradním dovozcem nejen originálních veterinárních léků této společnosti jako jsou např. Felimazole, Malaseb a Vetoryl, ale rovněž na trh uvádí další produkty společnosti Dechra určené pro společenská zvířata.

 

Hlavní náplní společností Cymedica je marketing, technická podpora, dovoz, prodej a výroba veterinárních léčiv, přípravků a diagnostiky pro zvířata v regionu střední a východní Evropy. Také vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů určených k léčbě, výživě zvířat a jako doplňky výživy v oblasti veterinární medicíny. Aktuálně zahrnuje region Cymedicy Čechy, Slovensko, Maďarsko, Rusko a Ukrajinu.

 

Společnost Cymedica má silné zázemí rodinné firmy s hlavním sídlem v České republice a všichni vlastníci se aktivně podílejí na řízení a činnosti společnosti.

Snahou společnosti Cymedica je neustále vyhledávat nové produkty a obnovovat portfolio produktů se snahou maximálně uspokojit potřeby veterinárního a chovatelského trhu.

Společnost Cymedica působí na trzích střední Evropy od roku1995 a v současnosti zahrnuje její portfolio více než 150 produktů.